best replica watch site replica rolex https://ontopreplica.com replica rolex fake rolex fake watches fake rolex aaaimitation https://www.atomdear.com/ https://www.atomgood.com
Zdrowie

Dlaczego mężczyźni powinni ćwiczyć mięśnie Kegla?

Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia wzmacniające mięśnie są przypisane dla mężczyzny. To właśnie oni niemal dzień w dzień odwiedzają siłownie i robią, co mogą, aby ich ciało wyglądało nieziemsko. Niestety mało który facet jest świadomy tego, że taka samo jak kobiety powinni skupić się również na treningu mięśni Kegla. Dzięki codziennym treningom można zyskać naprawdę wiele. Czym są mięśnie Kegla, jakie ćwiczenia wykonywać i co można zyskać po ich wzmocnieniu? Odpowiedzi znajdują się w dalszej części artykuły.

Mięśnie Kegla – informacje podstawowe

Mięśnie Kegla to zespół mięśni i więzadła, które w anatomii określone są mięśniami dna miednicy. Nazwa, która używana jest przez wielu, wzięła się od nazwiska Arnolda Kegla, który wymyślił ćwiczenia do wzmacniania tej partii ciała. Ponadto mięśnie Kegla to mięśnie łonowo-guziczne. U mężczyzn ulokowane są między nasadą penisa a odbytem. Aby je dobrze zlokalizować, powinno się wstrzymać na chwilę strumień przy oddawaniu moczu, a wtedy mięśnie dna miednicy się napną. Jak uda  się nam to osiągnąć, to łatwiej będziemy mogli wykonywać odpowiednie ćwiczenia, które wzmocnią tę partię ciała.

Mięśnie Kegla – jak ćwiczyć?

Latach 40. XX wieku doktor Arnold Kegel stworzył całą serię ćwiczeń, która pomaga wzmocnić mięśnie dna miednicy. Kilka propozycji treningu prezentujemy poniżej.

  • Stań w rozkroku lub połóż się na plecach, napnij mięśnie Kegla i policz do pięciu. Następnie rozluźnij mięśnie. Odpocznij. Powtórzy ćwiczenie kilka razy. Pamiętaj, aby trening wykonywać codziennie i z każdym tygodniem zwiększaj liczbę serii. Dopiero wtedy po pewnym czasie zobaczysz odpowiedni rezultat.
  • Kolejnym ćwiczeniem jest napięcie mięśni Kegla do maksimum. Gdy to wtedy Ci się osiągnąć, rozluźniaj stopniowo mięśnie. Napięcie i rozluźnienie powinno odbywać się na takim samym poziomie.
  • Jednym z najpopularniejszych sposobów, aby wzmocnić mięśnie Kegla, jest zastosowanie kulek gejszy lub kulki analnej. Te gadżety z pewnością ułatwią Ci wyczucie mięśni i ich trening. Wspomniane kulki umieszczone w odbycie wprawiają dno miednicy w drgania, a także pomaga mimowolnie zaciskać mięśnie.

Przykładowe ćwiczenia są doskonałym treningiem, aby poprawić swoją sprawność seksualną i zwiększyć doznania.

Skutki wzmacniania mięśni Kegla

Dla wielu mężczyzn ćwiczenie mięśni Kegla jest wciąż tematem tabu. Warto jednak mieć świadomość, jakie korzyści przynosi trening mięśni dna miednicy. Przede wszystkim trenowanie tego rodzaju mięśni sprawia, że otrzymujemy wzmocnioną i wydłużoną erekcję. Co więcej, przy każdym zbliżeniu i szczytowaniu, orgazm będzie intensywniejszy i bardziej przyjemny dla mężczyzny. A żeby tego było mało, to dzięki silnym mięśniom Kegla, każdy facet będzie w stanie kontrolować wytrysk, co z pewnością ucieszy partnerkę lub partnera, gdyż seks będzie trwał o wiele dłużej. Kolejnym pozytywem, które można wymienić, jest brak kłopotu z oddawaniem moczu.

Warto wiedzieć, że ćwiczenie mięśni Kegla przynosi bardzo dużo korzyści i nie powinien być wstydliwym tematem. Trzeba tylko pamiętać, że efekty naszych starań i ćwiczeń zauważymy dopiero po kilku tygodniach.

Related posts
Zdrowie

Oto jak szybko kupić tabletki na potencje

Zdrowie seksualne faceta jest częścią jego ogólnego zdrowia psychicznego i fizycznego. Zaś…
Czytaj dalej
Zdrowie

Zobacz światło na końcu tunelu, dyskusja w komentarzach

Żeby życie obu partnerów było w całości doskonałe wskazane są dobre relacje nie tylko w…
Czytaj dalej
Zdrowie

Viagra czy jest na receptę?

Zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk są obecnie problem dla ogromnej liczby panów. Warto…
Czytaj dalej

Zapraszamy do Kontaktu z nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *