best replica watch site replica rolex https://ontopreplica.com replica rolex fake rolex fake watches fake rolex aaaimitation https://www.atomdear.com/ https://www.atomgood.com
Zdrowie

Prącie pogrążone – przyczyny, objawy i leczenie

Wrodzone, ale również nabyte wady w obrębie zewnętrznych płciowych narządów to dosyć często występujące zjawisko. Jest to swego rodzaju temat tabu, gdyż mężczyźni nie chcą o tym rozmawiać, co nie jest odpowiedzialnym zachowaniem. Jedną spośród was będzie tak zwane prącie pogrążone, które nie jest zbyt powszechne. Czym jest? Jakie przyczyny jego występowania można wyróżnić? Jak wpływa ono na potencję? Odpowiedzi na wyżej postawione pytania, znajdą się w poniższym artykule.

Prącie pogrążone – czym dokładnie jest?

Jeśli chcemy podać definicję prącia pogrążonego, możemy stwierdzić, iż jest to swego rodzaju wrodzona albo nabyta wada, która związana jest z wewnętrznymi męskimi narządami płciowymi. Jak to wygląda w praktyce? Penis mimo tego, iż wykształcił się prawidłowo, to schowany jest w okolicy spojenia łonowego w tkance tłuszczowej. W takich przypadkach wydaje się, iż prącie jest małe i przypomina niekiedy narządy kobiece. Mimo tego, żołądź, jak również trzon, są rozwinięte w prawidłowy sposób. Oznacza to, iż mają one właściwy rozmiar, to znaczy taki, który znajduje się w zakresie normy, w wybranym wieku. W wypadku małych chłopców jest to niewątpliwie wrodzona wada, jeżeli jednak tego typu kłopoty pojawią się później, chociażby w nastoletnim wieku, wtedy to mamy do czynienia z nabytą wadą. Jest to dosyć rzadko występująca wada, niemniej jednak w praktyce na taką dysfunkcję cierpi dużo więcej osób, aniżeli pokazują to statystyki.

Jakie mogą być przyczyny takiej dysfunkcji?

Warto, abyśmy znali przyczyny takiej dysfunkcji, żebyśmy mieli szansę się ich wystrzegać. W wypadku małych chłopców to wada wrodzona i niestety nie da się jej zapobiec. Niemniej jednak do tego typu zjawiska dochodzi także u dorosłych osób. Jedną spośród przyczyn stanowić może otyłość. Nierzadko mężczyźni nie dbają o wygląd własnego ciała. Jednakże to bardzo istotne chociażby z uwagi na kwestie zdrowotne, rezultat wizualny to wyłącznie skutek uboczny. Inna przyczyna to obrzezanie, jak również obrzęk limfatyczny. Jest to rodzaj obrzęku dokoła moszny, który to wywołany jest tym, iż dochodzi do gromadzenia się płynu limfatycznego.

Prącie pogrążone – leczenie

W wypadku małych chłopców, tego typu kłopoty ustępują na ogół samoistnie. W innych wypadkach nie obywa się bez zabiegów operacyjnych. Na czym one właściwie polegają? Przede wszystkim prącie jest uwalniane po to, żeby możliwie było jego przemieszczenie nad powierzchnię skóry. W nieprawidłowy sposób wykształcone przyczepy głębokiej powięzi są wycinane, zaś nadmierne ilości tłuszczu usuwane. Ponadto przeprowadzana jest plastyka wędzidełka, prącia i powierzchni brzusznej. Zanim zdecydujemy się na tego typu zabieg, zalecana jest utrata wagi chociażby w niewielkim stopniu. Wtedy dochodzi do zminimalizowania ryzyka występowania wszelkich komplikacji nie tylko podczas trwania samej operacji, ale również i po jej zakończeniu.

Related posts
Zdrowie

Oto jak szybko kupić tabletki na potencje

Zdrowie seksualne faceta jest częścią jego ogólnego zdrowia psychicznego i fizycznego. Zaś…
Czytaj dalej
Zdrowie

Zobacz światło na końcu tunelu, dyskusja w komentarzach

Żeby życie obu partnerów było w całości doskonałe wskazane są dobre relacje nie tylko w…
Czytaj dalej
Zdrowie

Viagra czy jest na receptę?

Zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk są obecnie problem dla ogromnej liczby panów. Warto…
Czytaj dalej

Zapraszamy do Kontaktu z nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *