best replica watch site replica rolex https://ontopreplica.com replica rolex fake rolex fake watches fake rolex aaaimitation https://www.atomdear.com/ https://www.atomgood.com
Potencja

Zaburzenia wzwodu z uwagi na stulejkę

Występowanie stulejki to dosyć dokuczliwa dolegliwość męska. Większość chłopców rodzi się już ze zbyt wąskim napletkiem, niemniej jednak ulega rozwiązaniu po pewnym czasie już w dziecięcym wieku. Wyłącznie ok. 2 procent panów cierpi z powodu stulejki. Choroba ta może mieć charakter wrodzony albo wynikać z nieodpowiedniej higieny, choroby skóry i infekcji. Stulejka związana jest z kłopotami w obrębie prącia, takimi jak parafimoza i fimoza. Fimoza jest stanem, w którym to napletek nie może zostać cofnięty, w czasie kiedy w wypadku parafimozy nie jest możliwie jego odciągnięcie do wcześniejszej pozycji.

Stulejka i jej skutki

Obcisłość w obrębie napletka może być niezwykle problematyczna. Najważniejszy kłopot to trudności z odciąganie skóry z prącia albo niemożność wykonywania tejże czynności w ogóle. Jest to przyczyną dyskomfortu i dolegliwości bólowych. Zwijanie się może być także niezwykle bolesne. Ponadto stulejka utrudnia bardzo utrzymanie właściwej higieny w miejscach intymnych. Dla wybranych panów, posiadanie stulejki może stanowić także powód do odczuwania wstydu. Może to być przyczyną wycofania i zatajania problemów, co zaś uniemożliwia podjęcie decyzji odnośnie udania się do lekarza specjalisty.

Jak stulejka stanowi przyczynę zaburzeń erekcji?

Zaburzenia erekcji są stanem, w którym panowie mają trudności z uzyskaniem albo utrzymywaniem erekcji. Nie tylko czynniki psychologiczne, ale też fizjologiczne mogą doprowadzić do tego typu schorzenia. Występowanie takiego problemu raz na pewien czas to powszechne zjawisko, niemniej jednak w wypadku przewlekłych zaburzeń, będzie to zdecydowanie coś, o co powinniśmy się martwić.

Szerokość napletka, jak i mające z tym związek kłopoty w prąciu, mogą prowadzić do zaburzeń erekcji w wybranych wypadkach. Stosunki seksualne w przypadku dysfunkcji napletka, mogą być dosyć bolesne dla panów. Zwiększają się także szanse na odnoszenie urazów w czasie seksu. Zaawansowana forma stulejki może doprowadzić do dolegliwości bólowych w czasie erekcji. Urazy penisa w czasie odbywania płciowego stosunku mogą doprowadzić do jego zgięcia, ale także innego typu deformacji samego prącia. Deformacje te mają ścisły związek z zaburzeniami męskiej erekcji. Poza tym, dyskomfort i dolegliwości bólowe odczuwane w czasie stosunków seksualnych mogą doprowadzić do niepokoju i stresów.

To może być przyczyną niepokoju pomiędzy mężczyzną a jego partnerką. Lęk ten może prowadzić także do braku pewności siebie. To zaś może wyzwalać psychologiczne czynniki, które odpowiadają za zaburzenia erekcji. Poza tym, jeżeli napletek będzie odwinięty na siłę, istnieje spore prawdopodobieństwo, iż być może nie będzie w ogóle możliwości jego zwijania i utworzy on bolesny i ciasny pierścień dokoła penisa – załupek albo inaczej parafimozę. W wybranych wypadkach może to doprowadzić do martwicy członka i nawet konieczności jego amputowania.

Jak poradzić sobie z zaburzeniami erekcji, które zostały wywołane przez stulejkę?

Pierwszy krok winni stanowić poddanie się natychmiastowej konsultacji ze specjalistą. Jeżeli pozostawimy to schorzenie bez leczenia, zaburzenia erekcji mogą nawet doprowadzić do trwałej impotencji. Dlatego też, odpowiednio szybko wdrożone leczenie stulejki i zaburzeń erekcji jest niezbędne. Nawet jeżeli stulejka nie będzie zaawansowana i umożliwi odbycie stosunku płciowego, istnieją spore szanse pojawienia się zaburzeń erekcji, które wywołane są psychologicznymi czynnikami, takimi jak chociażby stres czy też lęk, spowodowane wstydem będącym wynikiem naszej przypadłości. W takim wypadku warto jest używać leków na poprawę potencji, takich jak Kamagra czy też Viagra.

Related posts
Potencja

Czy menopauza to czas pożegnania z seksem?

Okres menopauzy to naturalny etap w życiu każdej kobiety. Nadchodzi w okolicy 44 – 55 roku…
Czytaj dalej
Potencja

Impotencja a nerwica

Impotencja jest właściwie problemem cywilizacyjnym. Obecne medyczne statystki potwierdzają, iż…
Czytaj dalej
Potencja

Brak erekcji w przypadku nowej partnerki

Zmiana w zakresie życiowego partnera może mieć znaczy wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.
Czytaj dalej

Zapraszamy do Kontaktu z nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *